24 Haziran 2010

EDİRNE KIRKPINAR LOKANTASI
                                              Burayı nasıl önceden keşfetmedim diye ayıplanıyorum.

                                                                 

Edirne Kırkpınar Lokantası enfes desem tek kelime ile yeter sanırım.Fast Food yememek adına öylesine girilen bir lokantaydı bizim için ogün.Girişte Sıcak yemeklerin yer aldığı bölüm var.Sonrasında Zeytinyağlılar ,Salatalar ve tatlılar.Bizim gittiğimiz gün seçip aldığımız.Beğen dili Tandır, Pilav,Yoğurt ,Salata ve tatlıydı.Ben fark etmemişim.Kasaya doğru giderken  bir de ne göreyim Ciğer Tava bayılırım .Kararsız kalan ben eşimin gazıyla hadi be bir de ciğer yemeliyim dedim.Çok övdü eşim daha önce denemiş buradan.Neyse fiyatlar biraz tuzluydu yada ne bileyim öylemi geldi .Artık gidip denerseniz siz karar verin ona :)
Masamıza geçtik 5 dk.sonra Ciğer geldi ve  kal geldi resmen.Görüntü süper Ciğer cips gibi.Lezzet nefis.Kesinlikle yenecek ilk lezzet olmalı Ciğer tava. 

3 yorum:

Asuman'la dedi ki...

Benimde gitmişliğim var gerçekten çok nefis ve tertemiz afiyet olsun ciğer her hali güzel ama ciğer tava tek geçilir :)

hobibox dedi ki...

Selamlar canım, ben namı diğer "hobicell"

Bundan sonra;

http://hobibox.blogspot.com/

Adlı blogumdan sizlere seslenicem. Googleın bitmek bilmez sorunları yüzünden, siteme ulaşılamıyordu. Bu yüzden çareyi taşınmakta buldum. 5 aylık sitemde,340 izleyiciyi üzülerek ardımda bıraktım,Umarım yeni evimde beni yanlız bırakmaz, yorum ve ziyaretlerinizi esirgemezsiniz. Şimdiden teşekkür ediyor, kocaman sevgilerimi bırakıyorum.

hobibox (Afet Ergü)

pelince dedi ki...

Eşime hemen bu adres verilmeli;)) pek sever kendisi...afiyet olsun...

Paylas